Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Asystent Kierownika Klubu

    Medicover Fitness & Gym   Legnica, ul. Marsa 30​    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę; Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​​ Tryb pracy: zmianowy; Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWell Fitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Pracuj z nami! wspieraj Kierownika w działaniach Klubu, buduj...
Zobacz więcej ofert pracy

Instruktor Studio

Jatomi Fitness
pomorskie, Bydgoszcz
praca stacjonarna
3089 dni temu

Jatomi Fitness to największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiadamy 37 klubów, wciąż otwieramy nowe. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Turcji,Indonezji, Malezji i Tajlandii.

W swoich działaniach koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Klubowiczom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. Nasze kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, śledzimy i wprowadzamy najnowsze trendy. W klubach Jatomi Fitness spotykasz najbardziej doświadczonych i zawsze pomocnych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia.

Jeśli powyższy opis pasuje do Ciebie i chcesz spędzać dni w pracy na promowaniu aktywności fizycznej w naszych klubach, aplikuj do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:

Dołączając do naszej firmy, będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży sportowej. Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach oraz możliwość korzystania ze specjalnych treningów z naszym zespołem fitness. Ponadto, zapewniamy kompleksowe szkolenie, elastyczny czas pracy oraz możliwość rozwoju w naszych wewnętrznych strukturach.

Zadania:
  • Prowadzenie zajęć Fitness,
  • Otaczanie opieką Klubowiczów w sali studio oraz w siłowni,
  • Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej,
  • Promowanie zdrowego trybu życia,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klubowiczami,
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach, eventach fitnessowych,
  • Promocja nowych rozwiązań dotyczących działu fitness,
  • Praca zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
  • Współpraca z innymi działami w Klubie w celu podniesienia jakości obsługi klienta.
Wymagania:
  • Ukończone kursy trenerskie oraz dotyczące prowadzenia zajęć fitness,
  • Doświadczenie w prowadzeniu różnych zajęć fitness,
  • Wysoka wrażliwość na potrzeby klienta,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami w różnym wieku,
  • Cierpliwość do korygowania błędów oraz pracy z klientami,
  • Pozytywne nastawienie, charyzma oraz umiejętność zarażania swoją pasją innych,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.