Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Introligator łódzkie
Introligator / Krajacz / Operator sztanctygla

Forum Design Cards
łódzkie, Głowno k/ Łodzi
praca stacjonarna
2444 dni temu

Ogłoszenie numer: 1694979, z dnia 2017-07-19

Forum Design Cards- Stanowimy prężnie rozwijającą się drukarnię artystyczną specjalizującą się w drukach ozdobnych, szeroko działającą na rynku polskim oraz zagranicznym. Jesteśmy wiodącym producentem najwyższej jakości spersonalizowanych kart okolicznościowych dla biznesu oraz ekskluzywnych opakowań ozdobnych.  Promujemy  własną markę i polskie produkty, dlatego też szukamy ludzi pełnych pasji i zaangażowania w tworzenie wspólnych sukcesów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Głowno k/ Łodzi

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn sztancujących Heidelberg / grafopress, półautomat / cylinder
  • realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • wspieranie operatorów maszyn drukujących, sztancujących
  • dbanie o jakość wyrobów
  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym
  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn
  • realizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszyn
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach produkcyjnych
  • wykształcenie związane z branżą poligraficzną
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole