Zobacz więcej ofert pracy

Introligator

POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O.
Niemcy, Lauda-Königshofen
praca stacjonarna
3292 dni temu

POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta z Niemiec, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Lauda-Königshofen

Opis stanowiska pracy:
  • obsługa maszyn drukarskich
  • kontrola jakości druku i materiału
  • samodzielne ustawianie/programowanie (odpowiednie układanie papieru, wkładek i kopert, ustawianie zszywania i odpowiedniego ciecia zeszytów)
  • organizowanie i nadzorowanie procesów drukowania
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe jako drukarz introligator
  • gotowość do pracy zmianowej
  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu