Najnowsze oferty pracy

  • Płatny Staż / Praktyki w dziale Ciągłego Doskonalenia

    PO Lighting Poland Sp. z o. o.   Niemce, k. Lublina    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Pomoc w prowadzeniu projektów ciągłego doskonalenia; Wdrażanie narzędzi LEAN w obszarze produkcyjnym tj. 5S, SMED, TPM; Udział w balansowaniu procesów produkcyjnych; Pomiary czasu cyklu operatora / maszyny; Nadzór nad SPC w wybranych procesach produkcyjnych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Ciągłego Doskonalenia

Recticel Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2269 dni temu
Recticel is an international industrial group specialising in the transformation of polyurethane into innovative products and solutions which contribute to our daily comfort. It develops, produces and commercialises these solutions to offer an extensive range of value-adding industrial and domestic applications through four distinct business lines: Flexible Foams, Bedding, Insulation and Automotive.

Recticel is active in 28 countries and has a workforce of about 7,900 worldwide (including joint ventures). Its combined sales turnover reached EUR 1,460 billion in 2017. Recticel is listed on Nyse-Euronext stock exchange. To learn more: visit www.recticel.com.

Dla naszej dywizji Bedding w Polsce (Łódź) poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Twoja Rola

W Polsce Recticel działa w ramach linii  biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób.

Jako Inżynier Ciągłego Doskonalenia będziesz  odpowiedzialny za wdrażanie zagadnień Lean i 6 Sigma w zakładzie produkcyjnym w Łodzi. Będziesz prowadził projekty związane z poprawą kluczowych wskaźników zakładu (KPI). Będziesz wspierał merytorycznie liderów w zakresie metodologii Lean oraz budował świadomość Lean wśród pracowników.

Twoje kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, zarządzanie
  • jakością
  • Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean 6Sigma
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy z liczbami oraz faktami
  • Umiejętność współpracy z ludźmi oraz wprowadzenia zmian
Twoje zadania:
  • Inicjowanie działań mających na celu
  • optymalizację procesów i kosztów zakładu w danych obszarach
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych, koncentrujących się na redukcji głównych strat w zakładzie
  • Aktywne wsparcie dla dyrektora produkcji oraz kadry zarządzającej, aby osiągnąć cele dotyczące  bezpieczeństwa, jakości, wydajności
  • Promowanie idei ciągłego doskonalenia poprzez szkolenia i motywowanie pracowników do wprowadzania zmian
Zainteresowaliśmy Cię? Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ TERAZ.