Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier jakości dostaw

GROCLIN S.A.
wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
praca stacjonarna
2443 dni temu

Grupa Groclin jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości poszyć foteli samochodowych dla klientów działających w przemyśle motoryzacyjnym.  Groclin  S.A. jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz właścicielem pięciu zakładów produkcyjnych w Polsce, na Ukrainie i w Niemczech. Grupa Groclin zatrudnia około 1800 pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

KLUCZOWE ZADANIA:
  • Zapewnienie dobrej jakości komponentów przy współpracy z dostawcą,
  • Przeprowadzanie akcji korygujących jakość wadliwego towaru oraz jego dostawę,
  • Współpraca z wewnętrznym działem kontroli jakości dostaw,
  • Obsługa procesu reklamacyjnego oraz uzgadnianie z dostawcami działań korygujących na wystawione reklamacje,
  • Ścisła kontrola kosztów złej jakości materiałów, obciążanie dostawców kosztami działań korygujących i prewencyjnych,
  • Koordynacja działań wykluczających pojawienie się wadliwego towaru w zasobach magazynowych oraz procesie produkcyjnym,
  • Analiza działań korygujących i zapobiegawczych od dostawców w ramach raportów 8-D,
  • Przeprowadzania auditów dostawców oraz przeglądów wadliwych materiałów z dostawcami.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki,
  • Znajomość narzędzi i procedur: PPAP, FMEA, Control Plan,
  • Doświadczenie w auditowaniu procesów (ISO9001/ 14001/ ISOTS16949/ VDA 6.3 itp.),
  • Samodzielność na stanowisku pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zapewnienia jakości dostaw branży Automotive,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel).
OFERUJEMY:
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z  największymi, międzynarodowymi koncernami,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • Przychodnia lekarska na terenie firmy,
  • Karty sportowe Multisport,
  • Dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 z późn. Zm.)"

Otrzymanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.