Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Oprogramowania Wbudowanego

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2605 dni temu

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Obowiązki:

Inżynier Oprogramowania Wbudowanego jest odpowiedzialny za tworzenie i testowanie oprogramowania systemów wbudowanych oraz dokumentację tego procesu.

Obowiązki:

  • Szczegółowe opracowanie projektu i analiza wymagań klienta;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej;
  • Implementacja oprogramowania mikrokontrolerów zgodnie ze specyfikacją;
  • Testowanie implementacji;
  • Kontakt z ośrodkami w innych krajach (Niemcy, Wielka Brytania, USA i Chiny).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym (preferowane: Informatyka, Elektronika i echatronika lub pokrewne);
  • Znajomość układów elektronicznych i systemów wbudowanych;
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju oprogramowania;
  • Bardzo dobra znajomość języka C;
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim;

Wymagania dodatkowe:

  • Zdolności analityczne;
  • Dodatkową zaletą będzie znajomość UML, Automotive SPICE, AutoSAR lub innych niż język C języków programowania.
Oferujemy:
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Dodatkowe benefity np. opieka medyczna;
  • Rozbudowany pakiet socjalny;
  • Stabilne zatrudnienie.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).