Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista iOS Warszawa
iOS/Android Developer/ Projektant aplikacji na urządzenia mobilne

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3437 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2-10-17813/PC

Opis stanowiska:
Dla jednego z naszych Klientów, dostawcy rozwiązań e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:iOS/Android Developer/ Projektant aplikacji na urządzenia mobilne do pracy w Warszawie.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Udział w pełnym cyklu rozwojowym aplikacji na urządzenia typu iPhone, Ipad
- Udział w projektach związanych z implementacją nowych funkcjonalności na urządzenia mobilne;
- Projektowanie interfejsu użytkownika;
- Dostosowywanie interfejsu do aktualnych potrzeb biznesu.
Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku związanym z rozwojem aplikacji na urządzenia mobilne;
- Znajomość Xcode, AppCode oraz powiązanych narzędzi,
- Umiejętność programowania w Objective C, iOS SDK
- Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim,
- Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum będzie bonusem,
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
- Przyjazną, otwartą atmosferę;
- Samodzielność w działaniu;
- Opiekę medyczną i stomatologiczną;
- Liczne szkolenia i możliwość rozwoju osobistego.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)