Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

NBC Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2900 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Aktualnie dla naszego klienta z sektora finansowego we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: iOS/WRO/0416/IJ

ZADANIA:
  • Projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie aplikacji mobilnych na iPhone, iPad, Apple Watch
  • Zapewnienie najwyższej jakości kodu oraz aplikacji poprzez udział w tworzeniu i optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania, który wspiera jakość na każdym etapie tworzenia aplikacji
  • Tworzenie architektury aplikacji zapewniającej wydajność, testowalność, rozwijalność oraz łatwość utrzymania
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w ramach procesu Agile oraz z innymi zespołami
  • Analiza biznesowych wymagań i tłumaczenie na specyfikacje techniczną
  • Szacowanie projektów, zadań oraz dostarczanie wycen
WYMAGANIA:
  • Min 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS
  • Praktyka  w ‘Code Reviews’ w procesie rozwoju oprogramowania (doskonałe odnajdywanie się po obu stronach procesu
  • Doświadczenie z Continious Delivery i jego realizacją dla platformy iOS
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android – mile widziane
OFERUJEMY:
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę na samodzielnym stanowisku dającą wiele możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Dowolny rodzaj formy współpracy
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku iOS Developer".

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."