Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Power Media S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2883 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: IOS/KAT/MM

Opis stanowiska:
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej o zasięgu międzynarodowym
  • Tworzenie kodu wysokiej jakości
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań wraz z innymi zespołami
Wymagania:
  •  biegłość w pisaniu czystego, czytelnego kodu
  • bardzo dobra znajomość pryncypiów projektowania obiektowego / wzorców projektowych
  • doświadczenie w projektowaniu złożonych aplikacji poparte portfolio
  • doświadczenie w pracy zespołowej na większą skalę
  • bardzo dobra znajomość języka Swift
  • bardzo dobra znajomość środowiska Xcode lub AppCode
  • dobra znajomość Core Data
  • doświadczenie w pracy z web serwisami
  • doświadczenie w procesie publikacji i konfiguracji aplikacji w AppStore
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka testowego
  • dobra znajomość metodyk TDD / BDD
  • dobra znajomość bibliotek Alamofire, Crashlytics, Google Tag Manager
  • praktyczna znajomość języka programowania Objective-C
  • doświadczenie przy automatyzacji procesów CI / CD (Jenkins)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa negocjacji 7000-11000 zł brutto miesięcznie (wszystko zależy od Twojego doświadczenia i wiedzy)
  • Benefity dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazną atmosferę i luźny start-up płaska struktura organizacji, rozrywkowe gadżety w pokojach, drzemki w godzinach pracy
  • Świetne warunki pracy nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna
  • Duże możliwości rozwoju praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, tworzeniu firmowego bloga w godzinach pracy
  • Dojrzały proces Agile pełna adopcja w skali całej firmy od ponad 3 lat, certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy dostępni na miejscu
  • Dojrzałe procesy technologiczne Test Driven Development, Continuous Integration
  • Pełną autonomię samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs