Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

IOS Developer

Hays Poland
Gdańsk
praca stacjonarna
2723 dni temu
Gdańsk
Gdańsk
Nr Ref.: 1080024

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Twoja następna firma

Dynamicznie rozwijający się norweski koncern medialny z siedzibą w Gdańsku. Firma działająca na polskim rynku od 2012 roku, a w Gdańsku od 2014 roku. Do zupełnie nowego zespołu w trójmiejskim oddziale poszukujemy obecnie osoby na stanowisko iOS Developer.

Twoje następne stanowisko

Jako iOS Developer staniesz przed wyzwaniem stworzenia wersji mobilnej bardzo popularnego skandynawskiego portalu randkowego. Będziesz miał okazję bezpośrednio współpracować ze skandynawskim zespołem. Do Twoich obowiązków należeć będzie tworzenie solidnego, czystego kodu, rozwój i wdrażanie nowych funkcjonalności oraz opracowywanie dokumentacji dla tworzonych rozwiązań.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jeżeli masz 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę iOS (XCode, Autulayout), a Twoje aplikacje można zobaczyć na App Store to jest to oferta dla Ciebie. Szukamy osoby, która na co dzień wykorzystuje Swift-a i posiada doświadczenie z Objective-C. Kluczowa będzie także bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Wcześniejsze doświadczenia z systemem kontroli wersji GIT, testami A/B oraz narzędziami do zarządzania projektami zgodnie z podejściem Agile (np. PivotalTracker) będą dodatkowymi atutami.

Co zyskujesz?

Będziesz miał okazję uczestniczyć w ciekawym i innowacyjnym projekcie oraz rozwijać swoje umiejętności w zakresie wytwarzania oprogramowania w stabilnej, skandynawskiej firmie. Na co dzień będziesz pracował z najnowszymi technologiami. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, otrzymasz także bogaty pakiet benefitów (indywidualny budżet szkoleniowy, Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość nauki języków obcych, elastyczne godziny pracy to tylko niektóre z nich). Dla osób z poza Trójmiasta przewidziany jest także pakiet relokacyjny.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl