Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

MKS SYSTEMS
Warszawa
praca stacjonarna
3533 dni temu

Ogłoszenie numer: 494393, z dnia 2014-08-22

MKS SYSTEMS

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla globalnej firmy szwajcarskiej. Portfolio projektów obejmuje tworzenie aplikacji biznesowych, aplikacji na platformy mobilne oraz programowania mikrokontrolerów.

Gramy fair – chcesz zrealizować coś czym będziesz mógł się pochwalić w przyszłości, a jednocześnie wniesiesz do zespołu wartość w postaci umiejętności technicznych i interpersonalnych – odwdzięczymy
się przyjaznym miejscem pracy, ciekawymi projektami, normalnymi relacjami oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

www.mkssystems.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Projektowanie i programowanie aplikacji mobilnych na iOS
  • Projektowanie, programowanie, testowanie i ulepszanie produktów
  • Wymyślanie oraz wdrażanie innowacji

Wymagania

  • Znajomość Objective-C
  • Znajomość zagadnień programowania na platformy Apple
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną korespondencję oraz
    kontakt bezpośredni w tym języku

Mile widziane:

  • Znajomość C++
  • Znajomość Swift
  • Znajomość GIT, Maven
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność tworzenia testowalnego kodu
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Poza wynagrodzeniem oferujemy:

  • Pakiet medyczny (lub dofinansowanie)
  • Parking
  • Uczestnictwo w projektach R&D
  • Eventy integracyjne