Najnowsze oferty pracy

  • Administrator Sieci Data Center

    Poczta Polska S.A.   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę Twoje zadania: zapewnienie ciągłości działania infrastruktury sieciowej, administrowanie urządzeniami sieciowymi LAN/WAN/WLAN, monitorowanie urządzeń sieciowych - usuwanie pojawiających się awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających powstawania...
Zobacz więcej ofert pracy

IT Supervisor - LAN / WAN, VPN, SQL

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
3409 dni temu

Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm w branży FMCG poszukujemy osób na stanowisko:

IT Supervisor - LAN/WAN, VPN, SQL

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną w międzynarodowej organizacji;
  • Nadzór nad ciągłością funkcjonowania systemów i infrastruktury teleinformatycznej sklepów;
  • Instalacje, konfiguracje i utrzymanie oprogramowania wykorzystywanego w firmie;
  • Techniczne wsparcie w przygotowywaniu raportów w oparciu o hurtownie danych;
  • Wdrażanie nowego sprzętu, oprogramowania oraz standardów bezpieczeństwa;
  • Wsparcie techniczne dla pracowników firmy (centrala i sklepy);
  • Współpraca z dostawcami usług informatycznych i sprzętu;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach informatycznych.

 Wymagania:

  • Minimum trzyletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży retail będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenia o kierunku informatycznym;
  • Doskonałej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel) - znajomość VBA będzie dodatkowym atutem;
  • Praktycznej znajomości MS Access;
  • Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację;
  • Znajomości zagadnień związanych sieciami LAN/WAN oraz VPN
  • Znajomości SQL (PL/SQL i/lub T/SQL);
  • Znajomość procesów z modułów: Zakupy, Sprzedaż i Magazyn w którymkolwiek z systemów ERP;
  • Samodzielności i odpowiedzialności w rozwiązywaniu zadań, zdolności szybkiego działania i podejmowania decyzji;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności określania priorytetów dla zgłaszanych problemów;
  • Wiedza z zakresu procesów logistycznych w handlu detalicznym będzie dodatkowym atutem.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118