Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista Android Warszawa
Junior Android Developer (Performance Team)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3277 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2-10-25904/PC

Opis stanowiska:
Jeśli pasjonują Cię technologie i rozwiązania mobilne i chciałbyś zdobywać doświadczenie komercyjne w tym obszarze, twoja pasja przełożyła się na znajomość Android Development Tools, a to co lubisz to rozwiązywanie trudnych problemów programistycznych - jesteś osobą której szukamy!!

Dołącz do dynamicznego, międzynarodowego zespołu pracującego nad wydajnością najnowszych rozwiązań i urządzeń mobilnych opartych o system Android, zarówno w laboratoriach Polsce, jak i w placówkach badawczych na rynkach zagranicznych.

Zakres obowiązków:

- Analiza krytycznych aspektów związanych z wydajnością oprogramowania w ramach wsparcia zespołów developerskich
- Odnajdywanie obszarów wpływających na różnice w wydajności urządzeń
- Analiza struktur i poprawności kodu źródłowego
- Zgłaszanie możliwych rozwiązań prowadzących do podniesienia wydajności
- Tworzenie narzędzi wspomagających proces kontroli jakości kodu źródłowego
Wymagania:
- Doświadczenie w zakresie optymalizacji kodu źródłowego
-praktyczna znajomość języków programowania (C, C++, Java)
- znajomość systemu android
- znajomość Android Development Tools
- bardzo dobra znajomość angielskiego
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Jasna ścieżka kariery
-Praca w ciekawym i zgranym zespole
-Bogaty pakiet socjalny
- Dofinansowanie nauki języka angielskiego
- Ubezpieczenie na życie

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/