Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Android Developer

Connectis Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
3185 dni temu
Jesteś osobą, która ma solidny background w programowaniu w JEE albo JSE, ale zawsze myślałeś o rozwoju w kierunku aplikacji mobilnych, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! APLIKUJ!

Miejsce pracy: Sopot
Nr Ref.: 3189/MK

Zadania:
  • Projektowanie, implementacja systemów z sektora bankowego
  • Tworzenie aplikacji bankowości internetowej
  • Dokumentowanie wykonanej pracy
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, PostgreSQL) oraz umiejętności ich projektowania
  • Znajomość frameworków: Spring, Hibernate
  • Umiejętność korzystania z narzędzi: Maven, Git, Jenkins, Jira
  • Chęć rozwoju w aplikacjach mobilnych

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w programowaniu na platformę Android
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Kurs języka angielskiego
  • Interesujący program rekomendacji
  • Wspólne imprezy, poranna kawa oraz soczyste owoce

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Dobrowolnie wyrażam również zgodę na udostępnienie przez Connectis moich danych innym podmiotom Connectis Sp. z o. o., w tym w szczególności mającym siedzibę w państwach spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).
bottom