Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

LeasingTeam Group
Warszawa
praca stacjonarna
2742 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personanego wyłącznie z polskim kapitaem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 008245
Zakres obowiązków:

- Pomoc w pracach operacyjnych zespołu ofertowego;
- Współtworzenie komunikacji do bazy klientów;
- Bieżący monitoring konkurencji;
- Udział w projektach wdrażania nowych ofert;
- Inicjowanie nowych sposobów komunikacji do klientów biznesowych,
- Bieżące raportowanie i przygotowywanie prezentacji.

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- Wykształcenie wyższe;
- Dobra znajomość MS Excel i Power Point;
- Zaangażowanie, otwartość na nowe pomysły;
- Mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej.

Oferta:

- Praca w jednej z największych firm telekomunikacyjnych;
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636