Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Sedlak & Sedlak
małopolskie
praca stacjonarna
3557 dni temu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, działająca w branży FMCG. Na rynku polskim funkcjonuje od ponad dwudziestu lat. Aktualnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie
Nr ref.: 26/14
Zadania:
  • realizacja strategii i planów marketingowych dla kluczowych marek firmy
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • przeprowadzanie analiz konkurencji
  • nadzór nad badaniami konsumenckimi
  • współpraca z agencjami reklamowymi i domami mediowymi
  • odpowiedzialność za przygotowywanie akcji promocyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, zarządzanie lub socjologia
  • minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmach FMCG
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.