Zobacz więcej ofert pracy

Junior Frontend Developer

Creativestyle Polska Sp. z.o.o
Rybnik
praca stacjonarna
3172 dni temu

Jeżeli chcesz pracować w dojrzałej firmie mającej w swoim portfolio ciekawe międzynarodowe realizacje, sięgnąć po nowe wyzwania, pracować z najnowszymi rozwiązaniami – dołącz do nas!

Nasz zespół liczy już ponad 35 specjalistów i nieustannie się rozwija.
Mamy biura w Krakowie i Monachium.

Rybnik

OFERUJEMY
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie z płatnymi dniami wolnymi
  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Pracę z użyciem nowych metodyk i narzędzi takich jak Gulp, AngularJS i wszystkiego co obecnie jest modne
  • Doświadczenie i rozwój – sięgamy po nowe techniki, tworzymy duże serwisy, nie robimy „CMSów na Wordpresie”
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki, rynki międzynarodowe i czasami na polski
  • Dostęp do szkoleń, certyfikacji i konferencji – im bardziej zwiększysz swoje umiejętności tym lepiej dla nas
  • Dostęp do płatnych narzędzi programistycznych – pracujemy na PHPStom, ale sam możesz zdecydować o swoim środowisku programistycznym
  • Jasno zdefiniowane cele na kilka miesięcy w przód
  • Praca w zespole w dużych projektach (budżety od 50 tys zł)
  • Kurs języka angielskiego w biurze z native speakerem
  • Ruchomy czas pracy
  • Służbowego MacBook Pro z dodatkowym monitorem i klawiaturą. Nie lubisz Apple? Możesz mieć Dell z najwyższej półki + Linux.
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover, także dla Twojej rodziny
  • Nielimitowaną kawę, zimne napoje i owoce
  • Ligę bilardową w godzinach pracy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i doświadczenia - przeznaczony budżet - 4 tys. złotych
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość nie robienia niczego przez 1 godzinę dziennie

TWOJE ZADANIA

Kluczowe na tym stanowisku jest poznanie standardów i obowiązujących praktyk kodowania frontendu stron internetowych z użyciem HTML5/CSS3/Javascript i technologii pokrewnych oraz wszystkich nowych metodyk z użyciem Grunta czy Gulpa.

Wymagane jest poczucie estetyki i komunikacja z grafikiem, aby wdrożone, responsywne designy były jak najbardziej zbliżone do ich graficznych projektów.

Przykładowy projekt, który opracowaliśmy znajdziesz tutaj http://efficientuhplc.agilent.com/en

W punktach Twoja praca przedstawia się następująco:

  • Samorozwój i nauka stosowanych w firmie technik
  • Tworzenie kodu HTML i arkuszy CSS poprawnie interpretowanych w popularnych przeglądarkach internetowych (IE10+, FF, Chrome, Safari oraz mobilnych przeglądarkach Android, iOS, Windows) i zgodnych z projektem graficznym (RWD)
  • Dodawanie animacji opartych na CSS
  • Optymalizacja wydajności
  • Praca przy nowych projektach (70%), wsparcie istniejących projektów (20%), samorozwój i ewaluacja nowych metodyk, wkład w rozwój firmy (10%)
  • Praca z Sass, Gulp i podobnymi narzędziami
  • Współpraca z członkami zespołu odpowiedzialnymi za logikę biznesową aplikacji (backend prawie zawsze napisany jest w PHP) oraz Frontend Developerami specjalizującymi się w Javascript
  • Samoorganizacja pracy w celu osiągnięcia zdefiniowanych celów (w ramach przyjętej w projekcie metody Agile)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA
  • Podstawowe doświadczenie i chęć rozwoju w kierunku pracy z HTML i CSS.
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie – co w praktyce oznacza, że trzeba przełamać bariery i zacząć mówić

MILE WIDZIANE
  • Umiejętność rozwiązywania matematycznych zadań z treścią
  • Znajomość standardów i obowiązujących praktyk kodowania frontendu stron internetowych z użyciem HTML5/CSS3/Javascript i technologii pokrewnych
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami CSS (np. Bootstrap, Foundation)
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz planowania
  • Poczucie estetyki

Benefity