• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Kierownik Grupy

Aviva Sp. z o.o..
łódzkie, Łódź, Zgierz, Ozorków, Zduńska Wola
praca stacjonarna
2724 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Łódź, Zgierz, Ozorków, Zduńska Wola
Nr ref.: 03/09/2016

AVIVA poszukuje osób na stanowisko "JUNIOR KIEROWNIK GRUPY".

Jeśli czujesz, że kierowanie Zespołem nie sprawi Ci problemu zgłoś się do Nas!!!

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta;
  • nastawienia na działanie, aktywność;
  • systematyczności i wytrwałości;
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych;
  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się;
  • prowadzenia działalności gospodarczej lub chęci do jej otwarcia.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny czas pracy;
  • atrakcyjną ścieżkę kariery i system szkoleń;
  • przyjazną atmosferę współpracy w Zespole.