Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Konsultant IT (j. rosyjski)

PSI Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie, Poznań
praca stacjonarna
2793 dni temu

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 1800 osób, z czego 200 w Poznaniu.  www.psi.pl

Miejsce pracy: Poznań

Czym będziesz się u nas zajmować?
  • wspieraniem prac analitycznych w zakresie konsultacji technicznych,
  • świadczeniem supportu technicznego dla klientów na rynku polskim oraz Europy Wschodniej,
  • prowadzeniem prezentacji dla klientów w języku polskim oraz angielskim,
  • wsparciem we wdrożeniach w siedzibie klienta (także poza granicami Polski).
Czego oczekujemy?
  • znajomości języka rosyjskiego na poziomie przynajmniej B2,
  • znajomości podstaw lub gotowości do nauki SQL, JAVA, C++,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2,
  • otwartości na pracę z klientem w nieregularnych godzinach pracy (okresowe świadczenie dyżurów 24/7),
  • dyspozycyjności do podróży służbowych (kilkudniowe wdrożenia u klientów z Polski i za granicą),
  • komunikatywności, otwartości, dużej motywacji do nauki.
Co oferujemy?
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Poznania,
  • dużą samodzielność i ciekawe, autorskie projekty, rozwijane przez PSI Polska,
  • bardzo wysokie standardy i dobrą organizację pracy, przy zachowaniu ducha niewielkiej, elastycznej i efektywnej firmy,
  • przyjazną atmosferę i partnerskie relacje,
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kursy języka niemieckiego i angielskiego,
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, Multikafeteria, prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).