Najnowsze oferty pracy

  • Senior Java Fullstack Developer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Job Description: This position is ideal for a software engineer who is passionate about solving challenging business problems and building applications that provide an excellent user experience. You will be one of the member of the Risk and Identity development team focusing on design and build of...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior QA Engineer

New-Invest
Warszawa
praca stacjonarna
2412 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie:

  • 5 000 - 6 000 brutto umowa o pracę
  • 5 000 - 8 000 netto B2B

Opis:

Firma mająca siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola) poszukuje obecnie do swojego zespołu Junior QA Engineer. Jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, zatrudniająca łącznie w całej grupie ponad 200 pracowników, realizująca ponad 2000 projektów dla 1 miliona użytkowników. Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie testowanie aplikacji (mobilnych i serwerowych) wchodzących w skład Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management).

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność pisania kodu
  • Podstawowa znajomość Java
  • Podstawowa znajomość Objective-C lub Swift

Obowiązki:

  • Testowanie aplikacji (mobilnych i serwerowych) wchodzących w skład Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management)
  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych i ich weryfikacja
  • Automatyzacja testów

Oferujemy:

  • Opieka medyczna
  • Finansowanie egzaminów na certyfikaty
  • Dowolna forma zatrudnienia