Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Austria Glazurnik Austria
Kafelkarz/Tapicer/Malarz oraz osoby do stawiania sklepu

Bau Baltic GmbH
Austria
praca stacjonarna
3540 dni temu

Ogłoszenie numer: 494923, z dnia 2014-08-14

Budowa "pod klucz" obiektów wielkopowierzchniowych, hoteli, budynków mieszkalnych.

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska

  • Układanie glazury i terakoty w obiektach wielkopowierzchniowych (Industrie fliesen)
  • Prace tapicerskie i malarskie
  • Stawianie sklepów

Wymagania

  • Umiejętność posługiwania się niwelatorem (laser),
  • Umiejętność czytania planów budowlanych,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Dwutygodniowy płatny okres próbny. Po tym okresie podpisujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.