Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Bełchatów
Kasjer/-ka - elastyczny grafik - praca od zaraz!

InterKadra Sp. z o.o.
Bełchatów
praca stacjonarna
2827 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bełchatów
Nr ref.: KAS/0716/BEL
Zadania:

·        Obsługa klienta

·        Praca przy kasie fiskalnej

·        Rozliczenie kasy po zakończonej zmianie

Wymagania:

Wymagamy tylko AKTUALNEJ książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:

·        Stałą stawkę godzinową

·        Elastyczny grafik

·        Bezpłatne szkolenia kasjerskie – nie wymagamy doświadczenia - Ważne jest Twoje zaangażowanie!

·        Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną

Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV  lub kontakt telefoniczny.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!