Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Świebodzin
Kasjer / Sprzedawca

InterKadra Sp. z o.o.
Świebodzin
praca stacjonarna
3416 dni temu

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Świebodzin
Nr Ref.: K/ŚWIEBODZIN

Obowiązki:
  • Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
  • Realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
  • Współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu,
  • Stosowanie zasad organizacji pracy i obowiązujących procedur związanych z dokonywaniem płatności i z rozliczeniami,
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.
Wymagania:
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność, sumienność
  • pozytywne nastawienie do klienta.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
  • elastyczne godziny pracy - możliwość dopasowania dni i godzin pracy
  • dodatkowe premie za wysoką efektywność pracy
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego,
  • udział w konkursach kasjerskich organizowanych przez Interkadra oraz atrakcyjne nagrody,
  • la osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • regularne wynagrodzenia,

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55