Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Marki Warszawa
Kierownik Brandu „Delikatesy Luksusowe”

HDS Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3512 dni temu

HDS Polska Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu Lagardere Services w związku z dynamicznym rozwojem kolejnych struktur, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Przygotowanie asortymentu, wybór dostawców i producentów dla danego Brandu
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami i partnerami handlowymi
  • Opracowanie i wdrożenie strategii w obszarach marketingu mix
  • Ciągła praca nad nowościami asortymentowymi oraz poszukiwanie polskich (regionalnych) dostawców produktów Premium
  • Przygotowanie akcji promocyjnych i wsparcia sprzedaży – up sale, cross sale
  • Analiza danych rynkowych
  • Wsparcie pracowników sklepu w realizacji celów sprzedażowych
  • Współpraca z pozostałymi działami spółki
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego
  • Minimum 3 letniego doświadczenie we wdrażaniu projektów w branży spożywczych artykułów luksusowych i regionalnych
  • Bardzo dobrej znajomości rynku produktów spożywczych
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji z producentami i dystrybutorami w zakresie warunków handlowych popartego sukcesami
  • Biegłej znajomości Excela
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w sieci o wysokich standardach
  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

Poznaj

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Lagardère Travel Retail, jeden z dwóch oddziałów Grupy Lagardère, jest światowym liderem branży travel retail.

Posiadając ponad 160 lat doświadczenia w handlu w miejscach podróżnych, od czasu otwarcia pierwszej księgarni w 1852 roku w Paris Gare de Lyon, każdego dnia zapewniamy nowe doświadczenia naszym Klientom.

Projektujemy i dostarczamy  optymalne rozwiązania dla osób wynajmujących powierzchnie handlowe i dążymy do tego, by zostać ich partnerem pierwszego wyboru.

W 2022 roku, prowadząc ponad 5000 sklepów w kategoriach: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice na lotniskach, dworcach kolejowych oraz w ramach innych koncesji w 42 krajach na całym świecie, wygenerowaliśmy wynik ze sprzedaży na poziomie 5,2 mld €.