Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Logistyki

Advisory Group TEST Human Resources
małopolskie, okolice Chrzanowa
praca stacjonarna
2303 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z wieloletnią tradycją w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

okolice Chrzanowa
Nr ref.: 6592

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży dystrybucyjnej
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka lub pokrewne)
  • Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego ( mile widziana )
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, organizowaniem transportu oraz obiegiem dokumentów
  • Umiejętność budowania zespołu i efektywnego motywowania pracowników
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Umiejętność koordynowania jednocześnie wielu procesów i projektów oraz ustalania priorytetów

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i organizowanie sprawnego przepływu towarów, nadzór nad poprawnością dokumentacji transportowej i magazynowej
  • Weryfikacja zgodności stanów magazynowych z systemem
  • Tworzenie oraz zarządzanie trasami dystrybucyjnymi
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zakupu usług transportowych oraz magazynowych
  • Wdrażanie usprawnień w procesach logistycznych, mających na celu optymalizację procesów transportowych, magazynowych oraz zagospodarowania przestrzeni magazynowej
  • Analiza i optymalizacja kosztów
  • Czynny udział w negocjacjach warunków umów
  • Nadzór oraz współudział nad procesem rozpatrywania reklamacji
  • Planowanie, organizowanie pracy podległych pracowników oraz nadzór nad prawidłowym i efektywnym wykonaniem zadań
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP, PPOŻ, ochrony środowiska, wewnętrznych procedur i instrukcji
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, głównie z działem sprzedaży oraz produkt menadżerami

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie