Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik ds. Rozwoju

Provident Polska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
4669 dni temu

Provident Polska S.A. należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie firmy sięgają 1880 r. Spółka jest liderem na rynku szybkich pożyczek konsumenckich i jednym z największych brytyjskich pracodawców w kraju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oddział: Poznań

Teren: Pniewy i okolice

Nr Ref.: 6/06/F

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży usług finansowych na wyznaczonym terenie
  • Rekrutacja i szkolenie oraz wsparcie grupy przedstawicieli
  • Bezpośredni kontakt z klientem indywidualnym
  • Praca w terenie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Efektywny system szkoleń
  • Możliwości rozwoju
  • Stałe wynagrodzenie
  • Premię związaną z wynikami
  • Dodatkowe systemy motywacyjne
  • Telefon komórkowy i samochód służbowy