Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Oddziału

    Interhandler Sp. z o.o.   Łódź, ul. Brzezińska 88    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska Odpowiedzialność za organizację pracy serwisu Kierowanie podległymi pracownikami Realizacja budżetu sprzedaży części zamiennych, osprzętów oraz usług serwisowych oddziału serwisu poprzez nadzór i koordynację pełnej obsługi posprzedażnej Odpowiedzialność za...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu części zamiennych

Uni-Truck Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3459 dni temu

Ogłoszenie numer: 546869, z dnia 2014-11-03

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu części zamiennych

  • monitorowanie minimalnych i maksymalnych stanów magazynowych

  • optymalizacja stanów magazynowych

  • przygotowywanie formularzy zapotrzebowania, zgodnie ze stanami minimalnymi, przestrzegając obowiązujące w zakładzie procedury i zasady

  • przyjmowanie/wydawanie materiałów do/z magazynu oraz dokumentowanie obrotu materiałowego

  • kontrola wejściowa materiałów przyjmowanych na magazyn pod względem jakościowym i ilościowym

  • kontrola zgodności fizycznego stanu magazynu z dokumentacją

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, minimum średnie

  • samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność kierowania i współpracy z  zespołem,

  • umiejętność planowania i oceny wyników działu części zamiennych,

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej oraz budowy pojazdów samochodowych,

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym "Excel" oraz edytorem tekstu "Word"

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym z ponad 18-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej

  • przejrzyste warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe+premia adekwatna do osiągniętych wyników

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez cykl szkoleń