Praca.pl Praca śląskie Czeladź Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej Czeladź
Kierownik Działu Dystrybucji Krajowej (Transport Drobnicowy)

ROHLIG SUUS Logistics SA
Czeladź
praca stacjonarna
2482 dni temu
Kierownik Działu Dystrybucji Krajowej
(Transport Drobnicowy)
Miejsce pracy: Czeladź
Nr ref.: KR/KTW/06/17
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy,
  • Zarządzanie podległym zespołem spedycyjnym,
  • Zarządzanie organizacją transportów drobnicowych,
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży TSL,
  • Dobra znajomość lokalnego rynku przewoźników oraz zagadnień i procedur związanych z drobnicowymi przewozami drogowymi,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami,
  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań,
  • Znajomość MS Office.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji.

Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.