Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Wieluń
Kierownik działu jakości

Neotech Sp. z o.o.
Wieluń
praca stacjonarna
4667 dni temu

Firma Neotech Sp. z o.o. w Wieluniu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wieluń
Zadania:
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Zarządzanie systemem jakości
  • Przygotowywanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem auditów zewnętrznych i wewnętrznych w firmie
  • Nadzór nad jakością produktów i dokumentacją jakościową
  • Przygotowywanie dziennych i tygodniowych raportów produkcyjnych
  • Uczestnictwo w opracowywaniu planu produkcyjnego oraz nadzorowanie jego realizacji
  • Stały kontakt z klientem w celu rozwiązywania problemów jakościowych,
  • Diagnozowanie, kontrola i optymalizowanie procesów funkcjonujących w firmie
  • Reprezentowanie firmy za zewnątrz w zakresie w/w obowiązków
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: inżynieria produkcji, mechanika, elektrotechnika, automatyka i robotyka)
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (mile widziany dział jakości)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracującym w systemie zmianowym, w tym umiejętność rozdzielania zadań, ich delegowania, oraz egzekwowanie wykonania Umiejętność poruszania się w środowisku MS Office, a w szczególności dobra znajomość programu Excel
  • Doskonała organizacja pracy
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych i stosowaniu  procedur oraz standardów
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Elastyczność, samodzielność i inicjatywna w działaniu.
Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie