Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik ds. Spedycji Krajowej Łódź
Kierownik Działu Spedycji Całopojazdowej Krajowej

ROHLIG SUUS Logistics SA
Łódź
praca stacjonarna
2891 dni temu
Nr ref.: ŁSC/16
Łódź
Obowiązki:
  • Rozwój krajowego departamentu całopojazdowego,
  • Zarządzanie zespołem pracowników,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy,
  • Organizacja transportów całopojazdowych, w tym planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,
  • Optymalizację kosztów spedycyjnych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość rynku, zagadnień i procedur związanych z całopojazdowymi przewozami drogowymi,
  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w obszarze przewozów całopojazdowych,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze B2B,
  • Doświadczenie i zdolności negocjacyjne,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogatą ofertę szkoleń,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).