Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej Łódź
Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej Drobnicowej

ROHLIG SUUS Logistics SA
Łódź
praca stacjonarna
2641 dni temu
Nr ref.: KGG/LDZ/11/2016
Łódź
Proponujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie pracą zespołu spedytorów
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Podtrzymywanie i budowa dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Organizacja transportów samochodowych drobnicowych
  • Wspieranie działu sprzedaży w rozwoju Klientów
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
Oczekiwania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drobnicowymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z klientami
  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami
  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).