Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Główny Projektant

HALE CARLO
Krapkowice
praca stacjonarna
2319 dni temu

Ogłoszenie numer: 1855279, z dnia 2017-12-18

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska

  • Kierowanie oraz nadzorowanie zespołem projektantów,
  • projektowanie hal produkcyjnych, magazynowych i namiotowych,
  • wykonywanie pełnej dokumentacji konstrukcyjno-technicznej hal,
  • doradztwo i konsultowanie nowoczesnych rozwiązań w branży hal,
  • proponowanie rozwiązań zapewniających przewagę konkurencyjną firmy,
  • dostosowywanie projektów do wymogów klienta zagranicznego.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie min. 3 lata jako kierownik,
  • doświadczenie w pracy z biurami projektowym, projektantami,
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych,
  • umiejętność skutecznej  komunikacji, prezentacji i doradztwa,
  • znajomość AutoCAD, MS Office,
  • dobra organizacja czasu pracy i dyscyplina, samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • posiadanie uprawnień projektowych do budownictwa ogólnego w pełnym zakresie,
  • mile widziane uprawnienia wykonawcze.

Oferujemy

  • samochód służbowy,

  • telefon komórkowy,

  • grupowe ubezpieczenie pracownicze,

  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować,

  • pracę w systemie jedno zmianowym w Krapkowicach,

  • zwrot kosztów związanych z dojazdem do pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie( 6.000 zł. brutto) + premie.