Najnowsze oferty pracy

  • Ekspert ds. ryzyka kredytowego klienta mśp

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:określasz i rozwijasz politykę kredytową wobec klientów Firm i Przedsiębiorstw (FiP),rozwijasz metody oceny ryzyka kredytowego związanego z finansowaniem klienta FiP,sporządzasz interpretacje przepisów dotyczących oceny ryzyka kredytowego,współpracujesz z...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Myszków Rolnik Myszków
Kierownik gospodarstwa rolnego/ Rolnik

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k
Myszków
praca stacjonarna
2694 dni temu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Myszków
Nr ref.: KGR/OP/2016

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji rolnej na powierzchni 500 ha–zakupy, zasiewy, opryski, etc
  • Nadzór nad produkcją rolną
  • Zarządzanie personelem – planowanie pracy podległego zespołu, egzekwowanie wykonanych zadań,
  • Nadzór nad eksploatacją sprzętu

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie rolnicze
  • Doświadczenie w gospodarstwie rolnym
  • Obszerna znajomość wszelkich zagadnień związanych z produkcją rolną
  • Czynne prawo jazdy kat. B + T
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość komputera: Excel, Word, Outlook, Skype
  • Znajomość zabiegów agrotechnicznych
  • Znajomość pracy na maszynach związanych z produkcją rolną, m. in. traktor, kombajn

Oferujemy:

  • Stałą pracę od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwa jest również relokacja+ dodatek pieniężny do zakwaterowania
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Paretti Sp. z oo Sp. K., z siedzibą w Opolu (45-052), Ul. Oleska 7, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e'mail: biuro@paretti.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, jednak nie dłużej niż 3 lata, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@paretti.pl