Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Grupy Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2744 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Gdańsk
Kluczowe obowiązki Menedżera to:
  • Rekrutacja; wdrożenie do zawodu nowych agentów
  • Zarządzanie zespołem Doradców
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • Bieżąca opieka nad Klientami zgodna z standardami Avivy
Nasze oczekiwania:
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania zespołem handlowców
  • Cechy lidera
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

Jakich osób szukamy?

  • Aktywnych i ambitnych
  • Mających ponadprzeciętne aspiracje zawodowe i dochodowe
  • Pragnących realizować swój rozwój w obszarze zarządzania zespołem (Menedżer) i sprzedaży (Doradca)
Oferujemy:
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży, zarządzania, rynku finansowego i ubezpieczeniowego, osobiste wsparcie mentora / coach"a
  • Czytelną ścieżkę kariery i rozwoju
  • Motywacyjny systemu wynagrodzeń (kontrakt, prowizje, premie)
  • Szeroki zakres benefitów: ubezpieczenie pracownicze, fundusz pracowniczy, budżet reklamowy, karta medyczna, premia emerytalna, konkursy z cennymi nagrodami rzeczowymi i wyjazdami zagranicznymi, konferencyjnymi
  • Udział w prestiżowych seminariach, konferencjach i Klubach Doradcy
  • Staż menedżerski z dedykowanym programem szkoleń i wsparciem osobistego mentora i coach'a

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!