Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik hurtowni farmaceutycznej

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA ASCLEPIOS SA
Błonie
praca stacjonarna
2872 dni temu

DYSTRYBUTOR FARMACEUTYCZNY ASCLEPIOS SA

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku, współpracujemy z większością szpitali w Polsce i zawieramy coraz więcej umów przetargowych. Partnerami spółki są najwięksi dostawcy na rynku medycznym, dlatego też Asclepios posiada w swojej ofercie wszystkie dostępne w Polsce  leki dla lecznictwa zamkniętego. Prowadzi również samodzielny import leków szpitalnych.

Ze względu na dynamiczny rozwój Spółki poszukujemy ambitnych ludzi na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska:
  • Sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem wymagań Prawa Farmaceutycznego oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Nadzór nad prawidłowym, zgodnym z prawem wydawaniem i oznakowywaniem środków farmaceutycznych
  • Weryfikacja i bieżąca kontrola nad poprawnym przygotowaniem zamówień na środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego
  • Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (magister farmacji)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej lub w aptece
  • Wiedzy z zakresu Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Zdolności komunikacyjnych
  • Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panalpina Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Prosta 36 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 1001, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.