Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   zachodniopomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Introligatorni

OPOLGRAF SA
zachodniopomorskie, Opole
praca stacjonarna
2347 dni temu

Drukarnia „Opolgraf” S.A., laureatka pierwszego miejsca w rankingu polskich drukarń dziełowych, znajdująca się w fazie intensywnego rozwoju i inwestowania, posiadająca certyfikat ISO 9001: 2008, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Nadzór i kontrolę procesu produkcji na wydziale Introligatorni
  • Dbanie o wysoką jakość produkcji poprzez stałą kontrolę, przestrzeganie instrukcji techniczno-produkcyjnych
  • Organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników w sposób zapewniający należyte wykorzystanie maszyn i urządzeń oraz właściwe wykorzystanie czasu pracy
  • Dbanie o terminowe i planowe wykonywanie prac
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • Dyspozycyjność, zorientowanie na jakość
  • Dobra organizacja pracy i terminowość
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy,
  • Pakiety medyczne, karty FIT Sport
  • Stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie
  • Pomoc w ewentualnej relokacji