Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik marketingu

Eko-Okna S.A.
Kornice
praca stacjonarna
2635 dni temu

Eko - Okna S.A. to wiodący europejski producent stolarki otworowej. Od lat na pozycji lidera w zakresie eksportu, sprzedaży i dynamiki rozwoju. Zajmujemy czołowe pozycje w branżowych rankingach. Działamy w oparciu o innowacyjne technologie. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 pracowników.

Miejsce pracy: Kornice

Obowiązki:

  • Koordynowanie akcji z obszaru budowania kampanii i komunikacji marketingowej
    w tym ATL i BTL oraz działań PR i social media,
  • Analizowanie wyników przeprowadzonych akcji w celu monitorowania ich efektywności oraz identyfikacji obszarów wymagających poprawy,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (dom mediowy, agencja reklamowa i inni),
  • Analiza działań konkurencji,
  • Bieżąca kontrola wydatków marketingowych w ramach ustalonego budżetu,
  • Projektowanie, testowanie oraz selekcja koncepcji komunikacyjnych,
  • Odpowiedzialność za PR i relacje z mediami,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach  kierowniczych w dziale marketingu,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu social marketingu,
  • Kreatywność w szukaniu niestandardowych rozwiązań,
  • Chęć rozwoju, duży zapał do pracy oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Efektywność we wdrażaniu własnych pomysłów,
  • Dokładność i sumienność,
  • Doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw.