Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Oddziału

Partner Finanse
Brzesko
praca stacjonarna
2814 dni temu

Firma Partner Finanse poszukuje pracowników do współpracyze Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową „Jaworzno”, która jest jedną z największych Kas w Polsce.

Zatrudniamy na stałe ok. 350 osób w 6 województwach.

Poszukujemy liderów sprzedaży, dla których sprzedaż jest pasją, dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzesko

Zadania:
  • organizacja pracy Oddziału
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału oraz aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży
  • podejmowanie lokalnych działań marketingowych
  • sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością Oddziału
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długofalowymi relacjami z Klientami
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (ekonomia, zarządzanie, finanse)
  • 2-letnie doświadczenie w branży usług finansowych, min. rok na stanowisku kierowniczym
  • wiedza na temat usług finansowych
  • znajomość specyfiki lokalnego rynku
  • znajomość pakietu MS Office
  • upór i nastawienie na realizację celów
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz rozwiązywania trudnych sytuacji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych