Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Oddziału

XERVON Polska Sp.z o.o.
mazowieckie, Piaseczno, Warszawa i woj. mazowieckie
praca stacjonarna
3565 dni temu

XERVON  Polska Spółka z o.o istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych
w branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno, Warszawa i woj. mazowieckie

Zadania:

Nadzór nad robotami rusztowaniowymi (montaż i demontaż rusztowań Bosta i Modex) na terenie Warszawy i woj mazowieckiego

Wymagania:
  • wykształcenie budowlane
  • uprawnienia budowlane
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie dobrym (branżowo)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem
  • cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymania dobrych relacji z klientem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera zakres office
Oferujemy:
  • stałą pracę w dużej stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • samochód, telefon, laptop,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia