Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Operacyjny / Kontroler Sklepu Warszawa
Kierownik Operacyjny Regionu ds. Stacji Własnych

Manpower
Warszawa
praca stacjonarna
2917 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 65-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna
w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie,
w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Aktualnie dla jednego z naszych kluczowych Klientów - prężnie rozwijającej się firmy z branży paliwowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca Stała
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: KOR/001/IER

Zadania:
  • Nadzór menadżerski nas stacjami - wdrożenie i nadzór standardów sieci stacji paliwowej
  • Otwarcie nowych stacji własnych (współpraca z działem budowlanym, pilnowanie poszczególnych faz projektu, towarowanie stacji oraz rekrutacja nowych pracowników)
  • Ścisła kontrola przestrzegania standardów sieci
  • Regularne wizyty w kilkunastu stacjach paliwowych na obszarze od linii Słubice-Poznań-Warszawa-Terespol
  • Analiza wyników każdej nadzorowanej stacji (m.in.wyniki sprzedażowe oraz jakości obsługi klienta)
  • Budowanie przyjaznych relacji z kierownikami stacji
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników stacji
  • Udział w rekrutacji nowych pracowników
  • Kontrola dostępności produktów na stacji
  • Praca w terenie (ok. 3 dni w tygodniu + 2 dni w biurze w Warszawie)

Wymagania:
  • Conajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Stacji Paliwowej lub doświadczenie na stanowisku Kierownika Regionalnego w sklepach z branży spożywczej lub FMCG
  • Doświadczenie w przestrzeganiu ściśle określonych standardów pracy na stacji paliwowej/w powierzonych punktach – skoncentrowanie na realizację standardów stacji
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Zaangażowanie i samodzielne,kreatywne myślenie oraz umiejętność dobrej organizacji własnego dnia pracy

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy w prężnie rozwijającej się firmie z sektora paliwowego
  • Motywujące wynagrodzenie plus system premiowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz realizacji własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon)
  • Pracę w niezwykle przyjaznej atmosferze
  • Zadaniowy system pracy
  • Samodzielność i możliwość elastycznego podejścia do wykonywanych obowiązków
  • Pracę w terenie

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.