Najnowsze oferty pracy

  • Główny Architekt Projektu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    15 dni
    Obowiązki: Zarządzanie projektem na wszystkich etapach; Nadzór nad estetyką, funkcjonalnością i zgodnością z normami; Koordynacja pracy zespołu i podwykonawców; Weryfikacja dokumentacji projektowej; Realizacja projektów z założeń i terminów; Rozwiązywanie problemów i monitoring;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik pracowni projektowej

Klient portalu Praca.pl
śląskie
praca stacjonarna
2893 dni temu

Ogłoszenie numer: 1084000, z dnia 2016-05-15

Firma o profilu budowlanym zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji stalowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia projektowe
  • co najmniej 2 letni staż pracy na wymaganym stanowisku

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i dyspozycyjność

Oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku