Najnowsze oferty pracy

  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o.
Ustroń
praca stacjonarna
3292 dni temu

Horeca Service – Polski HR Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach, pośrednictwie pracy oraz szkoleniach w branży HoReCa. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi i obiektami wypoczynkowymi w Polsce i za granicą. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Horeca Service - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ustroń

Obowiązki:

  • zarządzanie działem recepcji,
  • koordynowanie pracy podległego personelu,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o standard obsługi gości,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego personelu,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności analityczne,
  • cierpliwość, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej sieci hoteli,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).