Najnowsze oferty pracy

  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Mazurski Raj Sp. z o.o.
dolnośląskie, Ruciane-Nida
praca stacjonarna
3121 dni temu

Ogłoszenie numer: 814661, z dnia 2015-09-30

Mazurski Raj - Hotel, Marina & Spa usytuowany jest pośród lasów nad brzegiem jeziora Bełdany, posiada piaszczystą plażę, przystań i molo. Hotel został wyremontowany w 2015 roku co nadało mu nowy wystrój. W skład zaplecza rekreacyjnego wchodzą oświetlone boiska do futbolu, piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, kort tenisowy, park linowy oraz hala sportowa. Poszukujemy osób pełnych entuzjazmu, pogody ducha i życzliwości, którzy odnajdując przyjemność i satysfakcję w pracy z ludźmi przyczynialiby się tym samym do utrzymania wysokiej jakości usług i zadowolenia Gości odwiedzających nasz Hotel. W naszym gronie promujemy wartości gościnności i wzajemnego szacunku i w związku z rozwojem firmy poszukujemy zaangażowanych Pracowników, którzy chcą być częścią naszego Zespołu. Zachęcamy wszystkich dla których hotelarstwo i gastronomia to pasja.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej w nowej odsłonie
www.mraj.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie, Ruciane-Nida

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłową pracą i funkcjonowaniem recepcji
  • Aktywne kierowanie podległymi pracownikami recepcji
  • Zarządzanie sprzedażą w systemach rezerwacyjnych
  • Zarządzanie rezerwacjami indywidualnymi i grupowymi
  • Rozliczanie sprzedanych usług
  • Sporządzanie raportów i zestawień księgowych
  • Dbanie o najwyższy poziom świadczonych usług i najwyższy stopień zadowolenia Gościa
  • Kierowanie podległym personelem i motywowanie zespołu do uzyskania jak najlepszych wyników
  • Analiza oczekiwań i opinii Klientów
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów
  • Znajomość hotelowych systemów operacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Bieżąca współpraca z kierownikami innych działów

Wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad sprzedaży usług hotelowych
  • Doświadczenie w pracy na recepcji w hotelu i zarządzaniu zespołem
  • Mile widziana wiedza w zakresie podstaw księgowości
  • Doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale sprzedaży, marketingu lub działu recepcji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku hotelu
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów typu Channel Manager i CRS oraz booking engine

Oferujemy

  • Stabilną i odpowiedzialną pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu
  • Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia