Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu IT

Screen Network S.A
Warszawa
praca stacjonarna
2766 dni temu

Ogłoszenie numer: 1299901, z dnia 2016-09-28

Screen Network – jesteśmy liderem rynku Digital Out Of Home w Polsce. Obsługujemy blisko 4000 punktów, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontrola prawidłowego funkcjonowania działu serwisu IT
  • Nadzór i koordynacja działań podległego personelu i firm podwykonawczych
  • Udoskonalanie wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować wydajność działu obsługi serwisu IT
  • Utrzymanie zapasów części zamiennych i narzędzi
  • Stała współpraca z pozostałymi działami
  • Interwencje w przypadkach istotnych zgłoszeń reklamacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość zagadnień związanych z budową komputera i jego naprawą, konfiguracją sieci, znajomość systemów operacyjnych
  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dynamizm w działaniu
  • Kreatywność, otwarty umysł, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • możliwość rozwoju powiązanego ze stałym wzrostem wynagrodzenia
  • partnerskie stosunki i wysokie wymagania
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole