Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu Samochodowego

Auto Serwis "Błękitna" W. i N. Majewscy
Warszawa
praca stacjonarna
3553 dni temu

Ogłoszenie numer: 488136, z dnia 2014-07-28

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie organizacja pracy serwisu samochodowego, zarządzanie podległym personelem.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności kierowania zespołem i motywowania pracowników
  • Znajomości rynku motoryzacyjnego
  • Zaangażowania i inicjatywy
  • Komunikatywności i umiejętności obsługi klienta
  • Zdolności do efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Różnorodność wykonywanych zadań, możliwość zyskania wszechstronnego doświadczenia zawodowego w firmie