Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Spedycji Międzynarodowej FTL

ROHLIG SUUS Logistics SA
Gdańsk
praca stacjonarna
2758 dni temu
Nr ref.: DE/GDA/08/2016
Gdańsk
Obowiązki:
  • Rozwój międzynarodowego departamentu całopojazdowego
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy
  • Organizacja transportów całopojazdowych, w tym planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Zarządzanie zespołem pracowników
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży TSL
  • Doświadczenie w pracy w obszarze B2B
  • Doświadczenie i zdolności negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość rynku, zagadnień i procedur związanych z międzynarodowymi, całopojazdowymi przewozami drogowymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogatą ofertę szkoleń
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).