Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik warsztatu samochodowego

Kronospan
Szczecinek
praca stacjonarna
3290 dni temu
Miejsce pracy: Szczecinek
Nr Ref.: KWSZSV 04/15

Zadania:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem warsztatu samochodowego,
  • planowanie napraw, przeglądów oraz zakupu części zamiennych i podzespołów do pojazdów (samochody ciężarowe, wózki widłowe, ładowarki, dźwigi samojezdne),
  • odpowiedzialność za kontrole stanu technicznego pojazdów,
  • rozliczanie zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych – koszty eksploatacji i zakupu,
  • uzyskiwanie dokumentów technicznych oraz nadzór nad ich ważnością,
  • szkolenie pracowników z zakresu poprawnego sposobu użytkowania pojazdów,
  • kontrola nad przestrzeganiem zasad BHP oraz bezpiecznego miejsca pracy,
  • nadzorowanie działań poległego zespołu.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką pojazdową,
  • uprawnienia do konserwacji wózków widłowych, żurawi i hakowców – mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacją pracy,
  • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.