Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Warsztatu

Klient portalu Praca.pl
Sochaczew
praca stacjonarna
2585 dni temu

Ogłoszenie numer: 1573520, z dnia 2017-03-22

zatrudni pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Sochaczew

Nr Ref.: KW1/2016

Opis stanowiska

  • Nadzór nad naprawą maszyn rolniczych
  • Odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie utrzymania maszyn w ciągłym bezawaryjnym ruchu
  • Zaopatrzenie warsztatu w części do maszyn i inne materiały

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne
  • Doświadczenie w obszarze związanym z mechaniką rolną i naprawą maszyn
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków