Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Warsztatu

Staff Partners
podlaskie, Bielsk Podlaski
praca stacjonarna
2284 dni temu

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Aktualnie dla jednego z Naszych klientów, specjalizującego się w transporcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski
Nr ref.: KW/01/2018
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy warsztatu
  • dbanie o stan techniczny pojazdów zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w firmie
  • planowanie i wykonywanie przeglądów technicznych i napraw
  • odpowiedzialność za właściwe dokumentowanie pracy warsztatu
  • organizowanie, rozdzielanie i kontrola pracy podległych pracowników
  • nadzorowanie zamówień materiałów niezbędnych do bieżącego funkcjonowania warsztatu
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z organizacją pracy warsztatu mechanicznego
  • wykształcenie min. średnie techniczne lub mechaniczne
  • dobra organizacja czasu pracy własnej i podległych pracowników
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość mechaniki pojazdowej (samochody ciężarowe)
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.