• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce Purchasing Manager Kielce
Kierownik Zakupów – Purchasing Manager

VIVE Textile Recycling
Kielce
praca stacjonarna
2850 dni temu

I TY  możesz dołączyć do lidera- zespołu VIVE

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Textile Recycling zajmującej się zarządzaniem i rozwojem sieci wielkopowierzchniowych sklepów z markową odzieżą używaną, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: 10/VTR/2016
Zadania:
  • Budowanie strategii zakupowych dla poszczególnych grup asortymentowych
  • Wdrażanie najlepszych praktyk zakupowych
  • Organizacja i zarządzanie procesem zakupowym (P2P)
  • Opracowywanie procesów i procedur zakupowych oraz ich wdrażanie (PR/RFQ/RFI/PO)
  • Optymalizacja kosztów towarzyszących procesom zakupowym oraz ich kontrola
  • Poszukiwanie nowych dostawców i podwykonawców w kraju i za granicą
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych
  • Zarządzanie magazynami produkcyjno-technicznymi
  • Dbałość o terminowość dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami, skuteczne ich nadzorowanie i zarządzanie
  • Weryfikacja i okresowa ocena dostawców, przeprowadzanie audytów
  • Nadzór nad umowami i niezbędną dokumentacją zakupową
  • Odpowiedzialność za poprawność rozliczeń z dostawcami
  • Tworzenie analiz, informacji i raportów
  • Efektywne zarządzanie poziomem zapasów i kontrolowanie zamówień
  • Wdrażanie projektów oszczędnościowych, usprawniających oraz innowacji
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 3 letniego doświadczenia w dziale zaopatrzenia/zakupów
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym mile widziane
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenia wyższego, preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Bardzo dobrej znajomości procesów i narzędzi zakupowych
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętności myślenia strategicznego, planowania zadań w krótkiej i długiej perspektywie
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomości systemów ERP/MRP będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo ciekawe projekty organizacyjne i zakupowe
  • Swobodę w definiowaniu i prowadzeniu projektów
  • Szkolenia z obszaru zakupów i logistyki
  • Dobre warunki pracy i wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i uczestniczenia w projektach operacyjnych